Archive for December, 2010Published on Friday, 31 December, 2010

Ну що ж, напій сьогоднішнього новорічного вечора – уролесан.


Підсумки року 2010

Published on

Цей рік був не легшим за попередній. Це рік прийняття важких рішень, несподіваних рішень, рік невиправданих сподівань, рік здійснення неочікуваного, рік-роздуми, рік-робота, рік-відкриття світу, рік коротких суконь, рік-серіал, рік-сльози, рік-самотність і рік-самостійність. Я пережила купу емоцій, як від найкращих, так до найгірших. Спасибі людям, які не давали впасти і подавали руку допомоги навіть тоді, коли [...]


Споріднені душі

Published on

Що таке споріднена душа? Це… ну, це – як найкращий друг, але більше. Це єдина людина в світі, яка знає тебе краще, ніж будь-хто інший. Хтось, хто робить тебе кращим. Фактично, вона не робить тебе кращим, ти сам робиш це, тому що вона надихає тебе. Споріднена душа – це хтось, кого ти завжди носиш в [...]


18/365

Published on

Деколи до людини приходить істина. І вона є такою чистою, такою незатьмареною, такою правильною. Але стається щось, і людина втрачає її. Забуває відчуття істинності. І сумує за ним. Не втрачайте своїх істин.


17/365

Published on Thursday, 30 December, 2010

Щоб показати світ, не обов’язково показувати, як відкриваються його двері, достатньо тільки підштовхнути в їхньому напрямку.


16/365

Published on Wednesday, 29 December, 2010

Не всім дітям відрізають пуповину при народженні. Деяким її залишають, зав”язуючи в вузол з пуповинами інших дітей.


Вечірнє

Published on Tuesday, 28 December, 2010

Несподівано запросили в театр. Люблю момент, коли всі люди встають і оплесками викликають акторів для поклону. Дуже приємно чути від людини, яку бачиш вперше в житті, слова “Та у тебе така усмішка, що… Та все, що завгодно, заради неї!” День роздумів – думаю над почутим сьогодні.


15/365

Published on

Чорт не такий страшний, як його малюють. Дивно, коли мої інтуїтивні висновки співпадають з висновками, підтвердженими спеціалістом.


14/365

Published on Monday, 27 December, 2010

Повітряні кульки створені для того, щоб їх відпускати в небо.


13/365

Published on Sunday, 26 December, 2010

Склероз не стає на заваді злопам”ятству.