Мрійливе

В катанні на квадроциклах є два мінуси – звук і запах.

Бо коли виїжджаєш на поле, і на горизонті починають жевріти хмари, хочеться зупинитися і вбирати кожною клітинкою сизо-зелену красу і вдихати різнотрав’я подвійним об’ємом легень.

Брести босоніж без доріг і керунків. Загубитися і сховатися. Розстелити коцик десь посередині поля, і лежати горілиць з тим, хто здатен розділити твоє захоплення. Слухати тишу. Самій бути тишею. Вплітати в волосся травинки. Самій ставати травою і проростати на масних чорноземах.

Ой рано на Йвана
Ночувала в чістом полє…

Плюватися кісточками від перестиглих вишень. Сміятися, кохатися чи просто топитися в безкінечному морі сюркотання, перешіптування і колихання трав. Аби тільки не розмовляти. Розмови тут геть зайві, важливі тільки погляди і напівпогляди, в унісон з ледь відчутним вітром. Вбирати запах ще недостиглої пшениці і квітучої кропиви, поодиноких волошок і ще чогось невпізнаного.

Ой рано на Йвана
Вєдьма зєллє копала…

Місце поза часом і простором, бо ти – простір, і ти – час. Розчинитися в ньому, щоб стати усім. Піти, щоб повернутися.Маєте що сказати?

XHTML: Ви можете використовувати наступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>