Archive for the 'їжа' CategoryКулінарне

Published on Tuesday, 27 March, 2012

В неділю в кулінарному припадку спекла кекс з цукатами і черговий сирник, насмажила житніх оладок, і приготувала курку в імбирно-апельсиновому соусі. Курка була до рису з соєвим соусом. А, і ще накрутила волосся, воно в мене зазвичай розкручується через годину, а тут уже другий день я кудряшка Сью :)


Кулінарне

Published on Wednesday, 8 February, 2012

Зробила паштет з фасолі. Тепер в хаті ще тепліше :)


Хм..

Published on Wednesday, 21 September, 2011

Жовта малина якась волохата…


Офісний обід

Published on Monday, 5 September, 2011

А, і ще сангрія з персиками і динею!


Published on Monday, 31 January, 2011

А ще вчора ми з Олею випробовували мої силіконові форми для випічки і нову духовку. В результаті у нас вийшло сметанкове печиво з цукатами, шоколадні кексики, гарячий шоколадний пиріг з яблуками і мафіни з смородиною. Мммм… Вся кухня в неймовірних запахах і тарілках з випічкою…


Вечір грецької кухні

Published on Sunday, 16 May, 2010

вдався на славу. Мусака, тцатцикі і грецький салат… Фоток нема, все з”їли)


Пост-Масляне

Published on Monday, 15 February, 2010

// Ой, масляна, масляна, ой щоб ти була! Ой щоб тебе сім неділь, а посту – одна! Не можу не похвалитися) Напекла налисників і наробила купу начинок до них. Заздріть!


Сезон кавунів урочисто відкрито!

Published on Tuesday, 28 July, 2009

Прощайте, борщі і супи! Прощайте, картопля, макарони і навіть святе – риба! Прощайте, помідори і огірки, прощайте, синьобокі баклажани! Від сьогодні перше, друге і навіть третє – кавуни. Щоб все обличчя, від вуха й до вуха, було в липкому соці, щоб вставати навіть вночі за скибочкою. І викладати з кісточок візерунки на столі ;)


Граюсь в господиню-2

Published on Friday, 24 July, 2009

Довгоочікуваний сирник. Пекла по чужому перепису, наступний буду пекти по бабусиному. Але нічого так вийшов. Зранку розбудила чоловіка словами – вставай, давай будемо пробувати сирник! Висновки: треба знову їхати на Сорочинський ярмарок – макітра, куплена минулого року, замала для двох кілограмів сиру і решти прибамбасів; макогін теж не зручний, тре новий; завелика бляшка(деко), на фото [...]


Яка я хороша!

Published on Wednesday, 22 July, 2009

Вчора бавилася в господиню – зварила зупку і рис, зробила салат з тунцем і помідорами, підготувала печінку для смаження, перебрала шість літрів аґрусу (це мука!) і заквасила огірки. А завтра буду пекти сирник!