«
28 »


Про п”ятницю

Цілу п”ятницю переїжджали з одного офісу в інший. Як переїжджали – завантажили речі в машину і чекали, куди ж переїжджатимемо :) Але розмова не про те. Щоб не стояти і не мерзнути, вирішили йти гуляти. Це був день зустрічей і несподіванок.

Перша – літня пара, яку я бачила вже другий день. Обоє в капелюхах, неспішно йдуть і так само неспішно говорять. От в який би бік ми не повертали, вони йшли назустріч. Такі колоритні, ах!

Далі – пішли фотографуватися в чарівне місце і зустріли дядечка з собакою. Дядечко показав нам фонтан з пеліканами, якраз навпроти нашого старого офісу. Як ми його не бачили, кожного дня ходячи на роботу, не уявляю. Розповідав цікавезні історії про Київ, про будинки, людей.

Ця парочка і дядько – вони неначе нізвідки, наче не з нашого часу, отак от з”явилися, побули, торкнулися свідомості і знову зникли. От таке дивне відчуття.

А потім був хлопець з неймовірно голубими очима, веселка на півнеба і дах дванадцятиповерхового будинку. Я більше року мріяла потрапити на дах, і я таки потрапила туди, зовсім неочікувано. Це було дивовижно!

Чудеса трапляються, тільки треба вміти їх бачити )Маєте що сказати?

XHTML: Ви можете використовувати наступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>