«


Хм…

Після дощу лишаються калюжі. Якщо дощ падає ввечері, вони схожі на чорні ями, якщо вранці чи вдень – на дзеркала. Заглядаючи в калюжу, можна побачити шматочок неба, гілля дерев, чиїсь ноги, маленький шматочок хмарки. А коли пощастить – навіть літака!

У мене сьогодні виникло питання – якщо люди заглядають в калюжі, то чи заглядає хтось з калюж на людей? Може, це теж грань між світами? Один крок – і провалюєшся в інший світ. Якщо прозора калюжа – в добрий, якщо мутна, брудна – в поганий… І як там, в тому підкалюжному світі? Замість неба – дно нашої калюжі? А кожна калюжа – це вхід в один і той самий світ чи кожна – в інший? І які там істоти живуть? Калюжники? Які вони? Як живуть? В нірках чи в будиночках? Чи, може, на підкалюжних деревах? А сонце в них є? Який у них день тижня? Чи взагалі тижня немає? Вони плачуть, сміються, кохають? Ходять один до одного в гості? Стрибають? Які у них тварини? Вони пишуть вірші? Ходять на вибори? Скільки в них очей і рук? Може, вони роблять фото на пам’ять в краплинах, які зберігають на спеціальних поличках? У них є хор інфузорій-туфельок? Чи амеб? Ооо, може, вони випасають амеб? А них є пори року? А маленькі калюженята ходять до школи? В які ігри вони грають? Вони співають пісень?

Буду заглядати ввечері в калюжі, може, хтось підморгне і запросить погостювати день-другий…6 коментарів до “Хм…”

 1. Crypt_Rat пише:

  после этого действительно кажется, что. наступив в лужу, можно провалиться в параллельный мир

 2. zanilee пише:

  Напиши калюжну казочку, м? ;)

 3. softspice пише:

  >У мене сьогодні виникло питання
  Точніше, в тебе сьогодні виниклИ питання :)

 4. Автор пише:

  Я так розумію, ти теж під враженнями і думаєш про це? :)

 5. Александр пише:

  Спасибо за всё!
  Счастья…………

 6. Александр пише:

  Благодаря Вам хорошее настроение


Маєте що сказати?

XHTML: Ви можете використовувати наступні теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>